فروش قطعات پکیج

نمایندگی ایران رادیاتور اصفهان

نمایندگی ایران رادیاتور اصفهان (احمد خیرالهی) به کد نمایندگی 311f120 دارای مجوز نصب و تعمیر محصولات ایران رادیاتور در زمینه پکیج ایران رادیاتور، کولرگازی ایران رادیاتور ، رادیاتورهای پره ای و پنلی و حوله خشک کن های ایران رادیاتور و داکت اسپلیتهای ایران رادیاتور می باشد.

نمایندگی ایران رادیاتور اصفهان (احمد خیرالهی) فعالیت خود را از سال 1388 ابتدا در زمینه تاسیسات بهداشتی ساختمان شروع کرده و به تدریج پس از گذراندن دوره های متعدد در زمینه تاسیسات ساختمان مانند: نصب و تعمیر پکیج دیواری،نصب و تعمیر کولرهای گازی ،تعمیر لوازم سردکننده خانگی و تجاری،سیستم های حرارت مرکزی ساختمان و … و اخذ مدرک از سازمان فنی و حرفه ای و سازمان نظام مهندسی اصفهان پا به عرصه تاسیسات ساختمان گذاشته است.

مجموعه فنی مهندسی مستر پکیج (کالادام) ، در سال 1384 از طریق یکی از نمایندگی های فروش محصولات ایران رادیاتور در اصفهان به شرکت ایران رادیاتور معرفی و توانست کد تکنسینی مجاز و نمایندگی ایران رادیاتور در اصفهان را اخذ کند.

شرکت ایران رادیاتور فعالیت خود را از سال 1358 با تولید رادیاتورهای پره ای آغاز نمود.تولید پکیج ایران رادیاتور از سال 1383 با کمپین تبلیغاتی عمویادگار آغاز و به یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید پکیج های گرمایشی تبدیل شد.در سال 1387 موفق به تولید لوله های پنچ لایه و در سال 1393 موفق به تولید رادیاتورهای فولادی (پنلی) شد.

نمایندگی ایران رادیاتور اصفهان
نمایندگی رادیاتور ایران رادیاتور اصفهان

رادیاتور پره ای ایران رادیاتور

رادیاتورهای پره ای ایران رادیاتور در طرح های گوناگون با نامهای اکو،کال،ماکسی،درای،کالری،تمپو،دوال،فایر،سولار و ترموکالر عرضه می شوند.

جنس رادیاتورهای پره ای از آلومینیوم است و به همین دلیل هنگامی که آب درون آنها گردش میکند زنگ نمیزنند و باعث خرابی قطعات پکیج مانند پمپ پکیج نمی شوند.

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

بسیاری از فروشندگان و یا حتی مصرف کنندگان رادیاتورهای پنلی را نسل جدید رادیاتور می دانند ،برخی از فروشندگان بر این باورند که راندمان رادیاتورهای پنلی بالاتر از رادیاتورهای پره ای است.

حتی اگر اینگونه فرض کنیم که راندمان رادیاتورهای پنلی بیشتر از رادیاتورهای پره ای است ، در عوض آسیبی که رادیاتورهای پنلی به قطعات پکیج وارد میکنند استفاده از این نوع رادیاتورها را دچار تردید می کند.

نمایندگی رادیاتور پنلی ایران رادیاتور اصفهان
نمایندگی پکیج ایران رادیاتور اصفهان

پکیج های دیواری ایران رادیاتور

به نظر میرسد پرفروش ترین برند پکیج دیواری در ایران ، پکیج های دیواری ایران رادیاتور باشد.در بین مدل های پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل های M و L از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل M دارای برد نمایشگر آنالوگ و پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L  دارای برد نمایشگر دیجیتال می باشد.مجموعه فنی مهندسی مستر پکیج که دارای نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در اصفهان نیز می باشد آماده ارایه خدمات پس از فروش در زمینه پکیج های دیواری در محدوده اصفهان است.

نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور اصفهان

مجموعه فنی و مهندسی مستر پکیج دارای نمایندگی پکیج و کولرگازی ایران رادیاتور در اصفهان ، فعالیت خود راد در زمینه فروش و خدمات پس از فروش در زمینه سیستم های سرمایشی به خصوص کولرهای گازی و اسپلیت های دیواری از سال 1388 آغاز نموده است.

1 Review

5

Write a Review

فهرست
تماس